Новини Степанецької Громади

Під покровительством Святого і працювати легше

13 грудня Православна Церква вшановує святого Андрія Первозванного, одного з 12 найближчих апостолів Христових. Він з'єднав своїми стопами Святу Землю та Київські пагорби, ще в далекому І столітті принісши сюди світло Євангелія та благословення Спасителя. Це свято є одним із передноворічних святкувань. З вечора молодь збиралась на вечорниці, хватали калиту, дівчата ворожили на свою долю. А в нашій громаді на Андрія припав ювілей-55років нашому сумлінному працівнику КП "Благоустрій" Козак Андрію Олександровичу .

19:18 14.12.2017

ОТГ Черкащини масово  впроваджують програми гуманного ставлення до безпритульних тварин

ОТГ Черкащини масово впроваджують програми гуманного ставлення до безпритульних тварин

Відразу 9 об’єднаних територіальних громад Черкащини із наступного року почнуть вирішувати проблему бездомних тварин гуманними методами, прийнявши відповідні програми та запланувавши у своїх бюджетах відповідні кошти.

15:03 14.12.2017

Берем курс на благоустрій

Села нашої громади потребують проведення робіт по благоустрою своїх територій. В зв`язку з цим проводиться набір штатних одиниць. І вже є певні результати.

15:31 12.12.2017

Допомога сиротам

На території Степанецької ОТГ проживає сім`я Кулініч, до складу якої входять бабуся та троє дітей, які являються круглими сиротами. Їхня покійна мама виховувала діток сама, так як була матір`ю-одиначкою. Та, нажаль, підняти своїх синів на ноги  їй не дала тяжка хвороба, яка і забрала її ще зовсім молодою, посиротивши дітей. Тяжкий тягар ліг на плечі, убитої горем бабусі, адже вона і сама являється інвалідом першої групи, проте від опіки над дітьми не відмовилась.

14:45 12.12.2017

Прийом громадян Канівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду у Мартинівському старостинському окрузі

Представник Канівського об’єднаного управління Пенсійного фондуУкраїни разом з заступником начальника Тамарою Володимирівною Лупиною, провели прийом громадян в Мартинівському старостинському окрузі.

10:20 08.12.2017

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.

11:05 05.12.2017