Затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій

Дата: 26.11.2018 13:03

Шановні односельці, які отримують субсидію на природний газ!

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 №329 „ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022”,  затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій та передбачено призначення субсидії на природний газ на наступний період  лише на підставі нових заяви і декларації визначеним категоріям осіб:

1. Якщо у домогосподарстві зареєстровані, але не проживають члени сім'ї:

Потрібно в сільській раді написати нову заяву та декларацію, отримати довідку про склад сім’ї та акт обстеження, а також представити довідку з місця проживання або місця роботи не проживаючого члена сім’ї. Якщо не проживаючий член сім’ї одружений – необхідно в декларації вказати паспортні дані та ідентифікаційний номер дружини (чоловіка) та місце його роботи.

1. Якщо у домогосподарстві зареєстровані і одиноко проживають не працюючі пенсіонери- вони мають право на збільшену опалювальну площу.

Для цього необхідно в сільській раді написати нову заяву та декларацію, а також потрібно отримати акт обстеження.

Запрошуємо Вас звернутися  до Ваших старостинських округів, а жителі села Степанці та селища Степанецьке – до Степанецької сільської ради.