18 сесія ІХ скликання

Про призупинення освітнього процесу  у закладах освіти Степанецької територіальної громади.

Про передачу комп’ютерної техніки  з балансу відділу освіти, молоді та спорту на баланс виконавчого комітету.

Про внесення змін  до програми підтримки добровольчого формування територіальної оборони Степанецької сільської ради  на 2022-2023 роки.

Про деякі питання  організації роботи відділу Центр надання адміністративних послуг Степанецької сільської ради  об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про надання матеріальної допомоги.

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Про внесення змін в штатний розпис виконавчих органів

Про надання згоди на передачу майна з державної до комунальної власності.

Про внесення змін до Програми підтримки Черкаського батальйону територіальної оборони в/ч 7324 на 2022-2025 роки

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Степанецькоїсільської об’єднаної територіальноїгромади на 2021-2025роки.

Про внесення змін до договору оренди землі від 06.08.2004 року зареєстрованого за №8.

Про внесення змін до договору оренди землі від 06.08.2004 року зареєстрованого за № 118.

Про внесення змін до договору оренди землі від 23.02.2015 року зареєстрованого за №8885696.

Про внесення змін до договору оренди землі від 08.07.2014 року зареєстрованого за №6286789.

Про внесення змін до договору оренди землі від 05.06.2008 року зареєстрованого за № 040878600077.

Про внесення змін до договоруоренди землі від 06.04.2015 року зареєстрованого за №9311296.

Про внесення змін у рішення сільськоїради від 22.06.2021 № 7-34/IX «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області».

Про закріплення комунального майна на праві оперативного управління за комунальним закладом «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

Про вилучення комунального майна із оперативного управління відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації КП «Господар».

Про надання матеріальної допомоги.

Про внесення змін до рішення від 23.12.2021 № 11-50/ІХ «Про бюджет Степанецької сільськоїтериторіальної громади на 2022 рік»

Про включення об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області до Переліку другого типу.

Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону.

Про затвердження Статуту Степанецького сільського комунального підприємства «Благоустрій» у новій редакції.