Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

17 СЕСІЯ VІІІ скликання

Про внесення змін в структуру та штатний розпис виконавчих органів.

Про затвердження Стратегії розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2018 - 2025 роки.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

 Про затвердження Положення про відділ надання соціальних послуг.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9-7/VІII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Про погодження обласних програм.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Мархаю Івану Володимировичу

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Мархай Тетяні Едуардівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Мархаю Вадиму Володимировичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Стоколос Валентині Андріївні.

Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону), та надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ковпику Миколі Степановичу.

 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Моручку Денису Федоровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ревуцькому Олександру Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Кроту Віталію Федоровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Інглізіян Тетяні Павлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ткаченку Миколі Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр.Добровольському Петру Васильовичу.

 Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що є комунальною власністю.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки.

Про затвердження програми «Безпечна громада» на 2019 – 2021 роки.

Про списання об’єкту комунальної власності.

Про затвердження плану-графіку заходів з відстеження.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Про надання дозволу на відчуження комунального майна.

Про безоплатне прийняття майна.

Про передачу комунального майна в господарське відання.

Про припинення договору оренди землі  і передачі в тимчасове користування (оренда) земельної ділянки.

 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, площею 0,2500 га. гр. Жеріховій Ларисі Семенівні, гр. Ходзіцькому Дмитру Васильовичу.

 Про виконання Програми соціально – економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Про затвердження програми соціально – економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Про затвердження програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради на 2019 рік.

Про надання щорічної основної відпустки сільському голові Яременку О.І.

Про умови оплати праці сільського голови на 2019 рік.

 Про умови оплати праці секретаря сільської ради на 2019 рік.

Про умови оплати праці заступників сільського голови та керуючого справами виконавчого комітету на 2019 рік.

Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9-7/VІII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Гончаренку Віталію Михайловичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Воробей Галині Михайлівні.

 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Крапиві Володимиру Лазаровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Свербі Оксані Василівні.

 Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Чупилці Світлані Олександрівні.

 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Маршаленку Володимиру Олександровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, площею 0,3251 га.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Майбороді Лідії Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту, площею 2,1837 га.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, гр. Дудніку Леонтію Івановичу.

 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Чупилці Світлані Олександрівні.

 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про організацію харчування дітей у закладах освіти Степанецької сільської ОТГ у 2019 році.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь