Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

14 сесія VIII скликання

Про внесення змін до програми соціально – економічного розвитку Степанецької ОТГ на 2018 рік

Про затвердження проектної заявки,яка фінансуватиметься за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

Про співфінансування проекту«Закупівля транспортних засобів спеціального призначення з комплектувальними виробами до нихі обладнання для ремонту доріг для комунального підприємства «СТЕП-АГРОБУД»

Про затвердження штатного розпису КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної територіальної громади» зі змінами

Про створення комунального позашкільного закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної Територіальної громади Черкаської області

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: Черкаська область, Канівський район, Степанецька сільська рада (за межами населених пунктів)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,3000 га, 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Черкаська область, Канівський район, с. Степанці, вулиця Київська, 52 кадастровий номер 7122087800:02:001:0668

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність  Чупилці Світлані Олександрівні

Про відмову у погодженні виділення земельних ділянок у приватну власність

 Про затвердження технічної документації із землеустрою, площею 0,2500 га, 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель комунальної власності гр. Козак Вірі Михайлівни

Про припинення договору оренди

 Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1474 га (02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Биковцю В’ячеславу Михайловичу

Про внесення змін до договору оренди землі

Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки загальною площею 0,0958 га, кадастровий номер 7122087800:02:001:0224 (12.11. для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу) ПП «Алекс-25»

Про розроблення детального плану території

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 0,2088 га (02.03 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку) об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Білий дім», за адресою: Черкаська область, Канівський район, с-ще Степанецьке, вул. Київська, 242

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність (01.03 для ведення особистого селянського господарства) Герману Володимиру Миколайовичу

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) для городництва Пранту Ігорю Вікторовичу

Про затвердження Програми розробки містобудівної та землевпорядної документації Степанецької сільської ОТГ на 2018 – 2019 рік

Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад

Про затвердження Програми проведення інвентаризації, упорядкування угідь та нормативно грошової оцінки земель комунальної власності Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018 – 2019 роки.

 Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9-7/VІII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Про затвердження Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області на 2018 рік.

 Про передачу комунального майна в господарське відання.

Про організацію харчування дітей у пришкільних відпочинкових таборах із денним перебуванням дітей у 2018 році.

Про зміну назви відділу освіти.

Про оплату праці.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, площею 1,4000 га (01.03 для ведення особистого селянського господарства) із земель комунальної власності гр. Паламаренко Ларисі Григорівні.

 Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва.

 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність (01.03 для ведення особистого селянського господарства) Майстренку Сергію Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області загальною площею 2,1078 га, в адміністративних межах с. Степанці, Степанецької сільської ради, Черкаської області, вул. Гагаріна, 2, (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області загальною площею _______, в адміністративних межах с. Мартинівка, Степанецької сільської ради, Черкаської області, вул. 206 Дивізії, 2, (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти).

Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.05.2017 року № 1/9 «Про затвердження постійних комісій ради та їх кількісного та персонального складу».

Про запит депутата Назаренка В.А.

 Про внесення змін до договору оренди землі від 5 лютого 2010 року зареєстрованого за № 041078600002.

Про внесення змін до Плану діяльності підготовки проектів регуляторних   актів на 2018 рік.

Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про безоплатну передачу основних засобів.

Про створення освітнього округу Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про безоплатне прийняття майна.

Про передачу комунального майна в господарське відання.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, площею 0,4673 га (01.03 для ведення особистого селянського господарства) із земель комунальної власності гр. Ткаченку Валерію Михайловичу.

Про затвердження документації із землеустрою  щодо встановлення. (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га (02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Негуляєву Олексію Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Левченко Валентині Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області орієнтовною площею 2,1837 га, в адміністративних межах с. Малий Ржавець, Степанецької сільської ради, Черкаської області, вул. Виноградна, 14, (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області орієнтовною площею 0,5000 га, в адміністративних межах с-ща Степанецьке, Степанецької сільської ради, Черкаської області, провулок Шкільний, 4 (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти).

Про внесення змін в структуру та штатний розпис виконавчих органів

Про затвердження проекту із землеустрою , площею 0,3548 га, 01.03 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності, гр.Толюпі Євгенії Дмитрівні

Про передачу у постійне користування КП «Благоустрій» земельної ділянки, кадастровий номер 7122087800:02:001:0660.

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) Подолянець Лесі Олегівні.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 р. № 9-7/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»

Про внесення змін в склад виконавчого комітету.

Про розроблення детального плану території Мартинівського НВК І-ІІІ ступенів.

Про розроблення детального плану території Степанецької СШ І-ІІІ ступенів.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Чупилці Олексію Яковичу.

Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємств «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради на 2018 рік Степанецькою ОТГ.

 Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на 2018 - 2020 рік.

Про погодження обласної Програми розвитку туризму в Черкаській області на 2018-2020 роки

Про передачу комунального майна в господарське відання.

Про внесення змін в структуру та штатний розпис комунального підприємства «СТЕП-АГРОБУД».

 Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Про внесення змін до плану-графіку заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2018 рік.

Про внесення змін в штатний розпис відділу освіти, молоді та спорту.

Про затвердження правил благоустрою та утримання території населених пунктів Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про внесення змін до персонального складу адміністративної комісії та затвердження Положення.

Про безоплатне прийняття майна.

Про створення опорного навчального закладу та його філій.

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

 Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9-7/VІII 

 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га. (02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Чупилці Олексію Яковичу.

Про розроблення детального плану території.

 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га. (02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність  Сахну Миколі Миколайовичу.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Правдзівому Олексі Кириловичу.

 

 

 


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь