Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

27 сесія VІІІ скликання

Про безоплатне прийняття майна в комунальну власність.

Про затвердження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 49.0000 га, кадастровий номер 7122085700:01:001:0327.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Павлівський старостинський округ).

Про внесення змін в штатний розпис виконавчих органів.

Про покладання обов’язків з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Про надання згоди на прийняття у власність Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області службового автотранспорту.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області на 2021 рік.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Котляр Наталії Анатоліївні.

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ткаченко Любові Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Клумлі Миколі Васильовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Чупилці Ользі Павлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Ігнатьєву Олександру Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про передачу в тимчасове користування (оренда) земельної ділянки площею 1.1599 га.

Про включення до переліку земельної ділянки, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону), та надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Про припинення договору оренди землі і передачі в тимчасове користування (оренда) земельних ділянок загальною площею 0.1500 га.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Захарову Анатолію Олександровичу.

 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність загальною площею 6,0600 га.

Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:05:001:0157.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, цільове призначення яких змінюється.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Савчуку Олександру Яковичу.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Барсен Олені Володимирівні, Дудці Надії Іванівні та Яременко Ользі Володимирівні.

 

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2019 №24-24/VІІІ «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік».

 Про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню Степанецької ОТГ на 2020 – 2021 роки.

 Про передачу комунального майна в господарське відання

Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного  майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Канівського району у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Про перелік земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону).

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Альохіній Марії Андріївні.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Герасимчук Ользі Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Римар Валентині Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Дудці Ірині Григорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Бондаренко Любові Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

 

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду) Хижняку Ігорю Олексійовичу.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Сторожук Наталії Петрівні.

 

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду) Ракоїду Віталію Петровичу.

 

Про припинення договору оренди землі і передачі в тимчасове користування (оренда) земельних ділянок загальною площею 0.0086 га.

 

Про затвердження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 3.0668 га, кадастровий номер 7122087800:05:001:0157.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про виділення земельної частки (паю) на місцевості Ямковій Наталії Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Канівець Марії Кирилівні.

Про виділення земельної частки (паю) на місцевості Кулик Ганні Устимівні.

Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону), та надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок кадастровий номер 7122086200:01:001:0509 та кадастровий номер 7122084700:01:001:0815.

Про безоплатне прийняття свердловин в комунальну власність.

Про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) та встановлення орендної плати.

Про списання об’єктів комунальної власності.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2019 №24-24/VІІІ «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік».

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь