A A A K K K
для людей із порушенням зору
Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

7 сесія ІХ скликання

Про надання згоди на прийняття у власність Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області службового автотранспорту.

Про утворення віддаленого робочого місця адміністратора відділу Центр надання адміністративних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

 Про внесення змін в штатний розпис відділу освіти, молоді та спорту.

Про внесення змін до рішення від 26.02.2021 № -3-53/ІХ «Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) та надання дозволу ФОП Підгайному Юрію Васильовичу на виготовлення документацій із землеустрою».

Про внесення змін до рішення від 26.02.2021 № -3-58/ІХ «Про перелік земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) виконавцем ФОП Підгайний Юрій Васильович.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду) Гуркалу Валерію Івановичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:05:001:0206.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки кадастровий номер 7122088200:02:003:0358.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Клименко Надії Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Портновій Лідії Микитівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Сисенку Федору Андрійовичу.

Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у тимчасове користування (оренду).

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо приватизації земельних ділянок членами ФГ «Дукат».

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність із земель колективної власності.

Про надання дозволу ТОВ «НВФ «Урожай» на виготовлення документацій із землеустрою.

Про передачу ТОВ «НВФ «Урожай» в оренду земельної ділянки та встановлення орендної плати.

Про внесення змін в комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про надання матеріальної допомоги.

Про внесення змін у рішення сільської ради від 01.07.2020 № 27-10/VIII «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік».

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо проведення інвентаризації земель площею 0.1684 га, (03.12 Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування).

Про внесення змін до рішення від 23.12.2020 № 2-55/ІХ «Про бюджет Степанецької сільської об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Про надання дозволу ФОП Бондаренко Аліні Олексіївні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про зміну найменування комунального закладу загальної середньої освіти та затвердження нової редакції статуту.

Про внесення змін в Програму  оздоровлення та відпочинку дітей Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на 2021 - 2022 рік.

Про затвердження Положення про сектор з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Степанецької сільської ради.

Про комісію Степанецької сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Про затвердження Положення  про відділ освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громад на 2021-2025 роки.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про структуру та штатний розпис Степанецького сільського комунального підприємства «Благоустрій».

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:02:001:0709.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Кухарчук Ользі Олександрівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:05:001:0208.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Котляру Анатолію Миколайовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Боруку Геннадію Григоровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки кадастровий номер 7122084700:04:001:0050.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Чорноівану О.В., Чорноівану В.О., Чорноіван О.І., Чорноівану О.О., Чорноіван  Л.П., Голодненку І.А., Голодненко Л.В., Чорноіван Н.Л.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок:кадастровий № 7122083500:01:001:0677;кадастровий № 7122083500:01:001:0683;кадастровий № 7122087800:01:001:0878.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в тимчасове користування (оренда).

Про надання дозволу СКП «Благоустрій» на виготовлення документацій із землеустрою.

Про передачу в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, земельної ділянки площею 0.2796 га (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти).

Про передачу в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, земельної ділянки площею 1.9240 га (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти).

Про передачу в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, земельної ділянки площею 2,6809 га (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти).

Про передачу у постійне користування СКП «Благоустрій» земельної ділянки, кадастровий номер 7122087800:02:001:0677.

Про керівника робіт та штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня.

Про внесення змін до договору оренди землі від 21.02.2018 року зареєстрованого за № 4/18.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду).

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду) Тимошенку Анатолію Григоровичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Щире»   на виготовлення документацій із землеустрою.

Про передачу в оренду земельних ділянок та встановлення орендної плати.

Про надання матеріальної допомоги.

Про внесення змін до рішення від 23.12.2020 № 2-55/ІХ «Про бюджет Степанецької сільської об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь