Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

20 сесія VІІІ скликання

Рішення №20/1.Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок.

Рішення №20/2. Про внесення змін в комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на період 2017-2020 рік.

Рішення №20/3. Про внесення змін в програму забезпечення правопорядку на території Степанецької ОТГ на 2019-2023 роки.

Рішення №20/4. Про безоплатне прийняття майна.

Рішення №20/5. Про внесення змін в структуру та штатний розпис виконавчих органів.

Рішення №20/6. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Стоколос Валентині Андріївні.

Рішення №20/7. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Житарєвій Олені Борисівні.

Рішення №20/8. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Чміль Тамарі Іванівні.

Рішення №20/9. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Бурнакову Сергію Вікторовичу.

Рішення №20/10. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Інглізіан Тетяні Павлівні.

Рішення №20/11. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Пашкевичу Олексію Валентиновичу.

Рішення №20/12. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Перегон Людмилі Іванівні.

Рішення №20/13. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Пак Любові Павлівні.

Рішення №20/14. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Ніколенко Людмилі Леонідівні.

Рішення №20/15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Боровику Сергію Борисовичу.


Рішення №20/16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Коваль Олені Олександрівні.

Рішення №20/17. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Хоменко Тетяні Василівні.

Рішення №20/18. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) для городництва гр. Драченку Віктору Васильовичу.

 

Рішення №20/19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Рішення №20/20. Про затвердження проекту із землеустрою гр. Дудці Івану Васильовичу.

Рішення №20/21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Сахно Валентині Іванівні.

Рішення №20/22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Логвиненку Івану Михайловичу.

Рішення №20/23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Чайці Наталії Григорівні.

Рішення №20/24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Чайці Сергію Миколайовичу.

Рішення №20/25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Рішення №20/26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

Рішення №20/27. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Павленку Вячеславу Андрійовичу.

Рішення №20/28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Жовтенко Галині Іванівні.

Рішення №20/29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки.

Рішення №20/30. Про надання дозволу на виділення земельної частки (пай) на місцевості гр. Ніколенко Людмилі Леонідівні.

Рішення №20/31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кулик Ганні Устимівні.

Рішення №20/32. Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8226254.

Рішення №20/33. Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8211391.

Рішення №20/34. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Рішення №20/35. Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8212475.

Рішення №20/36. Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8211697.

Рішення №20/37. Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8211002.

Рішення №20/38. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Козельцю Віталію Павловичу.

Рішення №20/39. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Рішення №20/40. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 № 17-35/VІII «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 6

Рішення №20/41. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Коменданту Віталію Григоровичу.

Рішення №20/42. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Зубенку Анатолію Анатолійовичу.

Рішення №20/43. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ковшуну Олександру Петровичу.

Рішення №20/44. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Акішину Віталію Олександровичу.

Рішення №20/45. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Мойсеєнку Віталію Валерійовичу.

Рішення №20/46. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Назаренку Олександру Юрійовичу.

Рішення №20/47. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Мельник Валентині Петрівні.

Рішення №20/48. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Шевченку Олександру Леонідовичу.

Рішення №20/49. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Костенку Юрію Олександровичу.

Рішення №20/50. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Родіонову Олександру Володимировичу.

Рішення №20/51. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Семененко Валентині Іванівні.

Рішення №20/52. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Савенку Михайлу Олексійовичу.

Рішення №20/53. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Костенку Сергію Анатолійовичу.

Рішення №20/54. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Дімітрішину Олександру Аркадійовичу.

Рішення №20/55. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Бондаренку Богдану Миколайовичу.

Рішення №20/56. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Бондаренку Олександру Олександровичу.

Рішення №20/57. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Чоботарьову Едуарду Миколайовичу.

Рішення №20/58. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Воробкалу Ростиславу Леонідовичу.

Рішення №20/59. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Калініченку Костянтину Григоровичу.

Рішення №20/60. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Майбороді Ростиславу Васильовичу.

Рішення №20/61. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Сімйонову Тарасу Михайловичу.

Рішення №20/62. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Миронченку Василю Павловичу.

Рішення №20/63. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Столовому Василю Миколайовичу.

Рішення №20/64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

Рішення №20/65. Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок

Рішення №20/66. Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.04.2019 № 20-14/VІII «Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Ніколенко Людмилі Леонідівні»

Рішення №20/67. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

Рішення №20/68.Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок

Рішення №20/69. Про передачу комунального майна в господарське відання

Рішення №20/70. Про внесення змін в структуру та штатний розпис Степанецького сільського комунального підприємства «Благоустрій» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Рішення №20/71. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

Рішення №20/72.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Іванову Олександру Володимировичу

Рішення №20/73. Про затвердження проектних заявок, які фінансуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Рішення №20/74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Гопенку Андрію Федоровичу

Рішення №20/75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Рудій Мирославі Іванівні

Рішення №20/76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Цебро Раїсі Григорівні

Рішення №20/77. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради

Рішення №20/78. Про внесення змін до рішення сільськоїради від 20.12.2018 № 17-35/VІII «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Рішення №20/79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Москович Наталії Анатоліївні

Рішення №20/80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Мазур Людмилі Олексіївні

Рішення №20/81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Мазуру Олегу Олексійовичу

Рішення №20/82. Про проведення земельних торгів (аукціону)

Рішення №20/83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Хоменко Оксані Валеріївні

Рішення №20/84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Ракоїду Тарасу Віталійовичу

Рішення №20/85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Ракоїд Інні Миколаївні

Рішення №20/86. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Градоблянському Дмитру Миколайовичу

Рішення №20/87. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Ковшуну Олександру Петровичу

Рішення №20/88. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Савенку Михайлу Олексійовичу

Рішення №20/89. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Рішення №20/90. Про виділення земельної частки (паю) на місцевості гр. Ураковій Світлані Вікторівні

Рішення №20/91. Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою

Рішення №20/92. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

Рішення №20/93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Іщенку Віталію Олександровичу

Рішення №20/94. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) гр. Гуркалу Сергію Валерійовичу

Рішення №20/95. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) гр. Гадару Миколі Івановичу

Рішення №20/96. Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг в Степанецькій об’єднаній територіальній громаді на 2019 – 2022 роки

Рішення №20/97. Про затвердження положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Рішення №20/98. Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Рішення №20/99. Про затвердження Положення про організацію прийому громадян депутатами Степанецької сільської ради ОТГ

Рішення №20/100. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Бредихіну Миколі Сергійовичу

Рішення №20/101. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бойчук Валентині Петрівні

Рішення №20/102. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Юрченко Ніні Миколаївні

Рішення №20/103. Про внесення змін в Програму соціально-економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Рішення №20/104. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Мельник Валентині Петрівні

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь