ІV. Діючі регуляторні акти

26.06.2018Рішення «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

26.07.2021 Рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області».