10 сесія ІХ скликання

Про безоплатне прийняття майна в комунальну власність та передачі майна в оперативне управління Степанецькому сільському комунальному підприємству «Благоустрій».

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:01:002:0301 та передачу її в тимчасове користування (оренду).

Про внесення змін в штатний розпис комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

Про внесення змін до рішення сільської ради від 28.09.2021 № 9-35/ІХ «Про вартість харчування у закладах освіти Степанецької сільської ради у 2021 році».

Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» на 2022 рік.

Про затвердження штатного розпису комунальної установи Спортивний клуб «Росава».

Про затвердження штатного розпису апарату та виконавчих органів Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2022 рік.

Про умови оплати праці сільського голови на 2022 рік

Про умови оплати праці секретаря сільської ради на 2022 рік.

Про умови оплати праці першого заступника сільського голови та керуючого справами виконавчого комітету на 2022 рік.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження СКП «Благоустрій» документації із землеустрою.

Про розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0.0627 га, в адміністративних межах Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (в межах населеного пункту с. Степанці).

Про внесення змін в штатний розпис комунального закладу « Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської  ради об’єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області».

Про затвердження штатного розпису комунального закладу « Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області» на 2022 рік.

Про внесення змін до рішення Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області від 26.05.2021     №7-21/ІХ «Про утворення віддаленого робочого місця адміністратора відділу Центр надання адміністративних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області».

Про затвердження Програми проведення культурно-масових заходів в галузі освіти на 2022-2025 роки.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про внесення змін в програму соціально-економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Про надання матеріальної допомоги.

Про внесення змін до рішення від 23.12.2020 № 2-55/ІХ «Про бюджет Степанецької сільської об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Про затвердження плану-графіку заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2022 рік.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Зацаринному Миколі Григоровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Дем’яненко Ларисі Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Черепко Наталії Вікторівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Тарасюк Ірині Олександрівні, Єрмоченку Анатолію Олександровичу, Єрмоченко Тетяні Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Павлику Сергію Вікторовичу, Павлику Олегу Вікторовичу.

Про затвердження проекту із землеустрою, площею 4.5000 га (01.01 для ведення товарного сільськогосподарського призначення) Демченку Олександру Васильовичу.

Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель рекреаційного призначення.

Про внесення змін в комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про укладання угоди про соціальне економічне партнерство.

Про затвердження проекту землеустрою Черусі Володимиру Миколайовичу та Черусі Миколі Миколайовичу.

Про припинення права оренди земельної ділянки загальною площею 12.0000 га, кадастровий номер 7122085400:01:001:0504.

Про надання дозволу виконавчому комітету Степанецької сільської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4.8961 га, кадастровий № 7122087800:02:001:0748.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність членам фермерського господарства "ДУКАТ".

Про надання матеріальної допомоги.