29 сесія IX скликання

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок цільове призначення яких змінюється з «02.03 Для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку» на «02.04 Для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання».
  2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 26.05.2021 № 7-3/ІХ.
  3. Про затвердження Програми підготовки до опалювального сезону, застосування заходів з енергозбереження та енергоефективності в будівлях комунальної власності Степанецької територіальної громади на 2023 - 2028 роки.
  4. Про анулювання свідоцтва про право власності на майновий на ім’я Гавриленко Олени Іванівни пай та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай СТОВ «Береском».
  5. Про анулювання свідоцтва про право власності на майновий пай на ім’я Ревенко Марії Василівни та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай СТОВ «Береском».
  6. Про організацію безоплатного харчування дітей у закладах освіти Степанецької сільської ради в 2023-2024 навчальному році.
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0.2500 га, кадастровий номер 7122087800:02:001:0776.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0.2500 га, кадастровий номер 7122087800:04:001:0312.
  9. Про виділення земельної частки (паю) на місцевості Харченку Олегу Івановичу.
  10. Про внесення змін та продовження терміну дії програми покращення якості надання адміністративних послуг в ТСЦ 7145 РСЦ ГСЦ МВС в Черкаській області (філія ГСЦ МВС) на період 2021 - 2023 роки.
  11. Про затвердження програми «Забезпечення безперебійного функціонування системи казначейського обслуговування в Черкаській області на 2023-2024 роки».
  12. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» на 2024 рік.
  13. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області» на 2024 рік.
  14. Про затвердження штатного розпису Фінансового управління Степанецької сільської ради на 2024 рік.
  15. Про затвердження штатного розпису комунальної установи Спортивний клуб «Росава» на 2024 рік.
  16. Про затвердження штатного розпису апарату та виконавчих органів Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2024 рік.
  17. Про штатний розпис Степанецького сільського комунального підприємства «Благоустрій» на 2024 рік.
  18. Про реалізацію електронної публічної послуги «єВідновлення» у відділі Центр надання адміністративних послуг сільської ради.
  19. Про безоплатне прийняття майна в комунальну власність.
  20. Про виконання Програми соціально – економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2023 рік.
  21. Про затвердження структури та штатного розпису відділу освіти, молоді та спорту, комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості», Степанецького закладу дошкільної освіти «Білочка» Степанецької сільської ради на 2024 рік.
  22. Про передачу майна з балансу відділу освіти, молоді та спорту на баланс КЗ «Центр культури і дозвілля» ОТГ.
  23. Про затвердження програми соціально – економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2024 рік.
  24. Про внесення змін в назву Програми забезпечення учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил і бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та членів їх сімей житлом у 2023-2027 роках та затвердження її в новій редакції.
  25. Про внесення змін в програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2021-2024 роки.
  26. Про затвердження програми підтримки військовослужбовців мобілізованих з території Степанецької територіальної громади на 2024- 2025 роки.
  27.  Про надання матеріальної допомоги.
  28. Про внесення змін в рішення сільської ради від 21.12.2022 № 21-40ІХ Про бюджет Степанецької територіальної громади на 2023 рік.
  29. Про бюджет Степанецької територіальної громади на 2024 рік.
  30. Про анулювання свідоцтва про право власності на майновий пай на ім’я Мозгового Олександра Миколайовича та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай СТОВ «Береском».
  31. Про анулювання свідоцтва про право власності на майновий пай на ім’я Артюк Галини Корніївни та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай СТОВ «Береском».