6 сесія ІХ скликання

Про включення об’єкту нерухомого майна до Переліку першого типу та намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до комунальної власності Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області.

Про встановлення на 2021 рік мінімальної вартості оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Степанецької сільської ради.

Про внесення змін в Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради на 2020 -2022 роки.

Про затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

Про передачу комунального майна.

Про внесення змін в Програму забезпечення правопорядку на території Степанецької ОТГ на 2019-2023 роки.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про делегування повноважень з надання адміністративних та дозвільних послуг у сфері містобудування та архітектури на території Степанецької сільської ради.

Про затвердження старости села Копіювата, селища Копіювате, селища Степанецьке.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Кривіцькій Світлані Михайлівні .

Про внесення змін до договору оренди землі від 20.02.2012 року зареєстрованого за № 712208474002375.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Проценку Петру Івановичу.

Про передачу в оренду земельних ділянок та встановлення орендної плати.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду).

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду) ТОВ «УКРТАУЕР».

Про безоплатне прийняття у комунальну власність Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області земельних ділянок розформованої Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Гарячому Сергію Миколайовичу та Гарячій Наталії Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Перебій Ілоні Олегівні.

Про погодження передачі в суборенду земельної ділянки.

Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про внесення змін до договору оренди землі від 29.03.2021 року зареєстрованого за № 41257987.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок кадастровий номер 7122081500:01:001:1136 та 7122081500:01:001:1141.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди.

Про внесення змін до рішення від 26.02.2021 № -3-66/ІХ «Про внесення змін до договору оренди землі від 11.02.2016 року зареєстрованого за № 13263630».

Про надання матеріальної допомоги.

Про внесення змін до рішення від 23.12.2020 № 2-55/ІХ «Про бюджет Степанецької сільської об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Степанецької сільської територіальної громади та Положення про порядок передачі у власність громадян квартир (будинків), жилих приміщень (кімнат) у гуртожитках, що перебувають у комунальній власності Степанецької сільської територіальної громади.

Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.