ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

18 січня 2022 року о 10-00 годині в приміщенні Степанецького будинку культури (с. Степанці, вул. Шевченка, 23) відбудуться громадські слухання.

12:47 11.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ

Степанецька сільська ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – провідний спеціаліст загального відділу (строковий трудовий договір, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

17:04 29.12.2021

12:37 30.11.2021

15:20 16.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ

Степанецька сільська ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - головного спеціаліста служби у справах дітей (1 посада).

10:35 06.07.2021