ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ

Виконавчий комітет Степанецької сільської ради оголошує конкурс на вакантну посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

15:59 24.11.2020

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ!

Рішенням виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області від 25.08.2020 № 48 визначено місця для розміщення агітаційних матеріалів під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, на території об’єднаної територіальної громади.

15:12 10.09.2020

Оглошення Про здійснення робіт із транспортування, складування, зберігання й внесення органічних та мінеральних добрив

Повідомляємо, що у період з 01.08 по 30.08.2020 року, в залежності від погодних факторів, у населеному пункті Степанці ВП Заповіт Шевченка планує здійснення робіт робіт із транспортування, складування, зберігання й                                                             внесення органічних та мінеральних добрив.

11:10 24.07.2020