13 сесія ІХ скликання

Про передачу майна в оперативне управління Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області».

Про затвердження Положення про сектор містобудування та архітектури Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про вступ до складу засновників.

Про внесення змін до Програми підтримки Черкаського батальйону територіальної оборони в/ч А7324 на 2022 - 2025 роки.

Про внесення змін до рішення від 23.12.2021 № 11-50/ІХ «Про бюджет Степанецької сільської територіальної громади на 2022 рік».

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Горобіївської сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Попівської сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Полствинської сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Мартинівської сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Мельниківської сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Таганчанської сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Беркозівської сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Павлівської сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Копіюватської сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи Степанецької сільської виборчої комісії Канівського району Черкаської області.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою зі зміною цільового призначення.

Про затвердження Комунальній установі СК «Росава» проекту землеустрою.

Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Степанецької сільської ради.