Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

22 сесія VІІІ скликання

Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічних документацій із землеустрою.

Про передачу комунального майна в господарське відання та оперативне управління.

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у тимчасове користування (оренду) гр. Святуну Володимиру Михайловичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Щербатюк Ніні Григорівні.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Назаренку Володимиру Вікторовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Шарафану Олександру Вікторовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у тимчасове користування (оренду) гр. Святуну Олексію Михайловичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Балацькій Ірині Володимирівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Фаренік Валентині Владиславівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Лукіній Наталії Олександрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Нікіфоровій Лідії Гаврилівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Нікіфорову Юрію Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Шлямі Миколі Петровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Сербіній Валентині Миколаївні.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Бойку Павлу Юрійовичу

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Столовому Василю Миколайовичу.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Крикуну Івану Васильовичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Оніщенко Ірині Юріївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Василезі Лідії Феофілівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Кулик Ганні Устимівні.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в тимчасове користування (оренду) і встановлення орендної плати.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в тимчасове користування (оренду) і встановлення орендної плати.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Чупилці Олексію Михайловичу.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 № 17-35/VІII «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Про внесення змін до договору оренди землі від 09.09.2014 року зареєстрованого за № 6940082.

Про внесення змін до договору оренди землі від 09.09.2014 року зареєстрованого за № 6936892.

Про внесення змін до договору оренди землі від 09.09.2014 року зареєстрованого за № 6937095.

             Про внесення змін до договору оренди землі від 09.09.2014 року зареєстрованого за № 6938791.

Про внесення змін до договору оренди землі від 09.09.2014 року зареєстрованого за №6939832.

Про внесення змін до договору оренди землі від 16.03.2016 року зареєстрованого за №13761864.

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо приватизації земельних ділянок членами ФГ «Долина».

Про внесення змін до договору оренди землі від 16.12.2013 року зареєстрованого за № 3895871.

Про внесення змін до договору оренди землі від 18.12.2013 року зареєстрованого за № 3913291.

Про внесення змін до договору оренди землі від 12.12.2013 року зареєстрованого за № 3840624.

Про внесення змін до договору оренди землі від 17.12.2013 року зареєстрованого за №3883432.

Про внесення змін до договору оренди землі від 16.12.2013 року зареєстрованого за № 3889711.

Про внесення змін до договору оренди землі від 17.12.2013 року зареєстрованого за № 3880262.

Про внесення змін до договору оренди землі від 18.12.2013 року зареєстрованого за № 3913811.

Про внесення змін до договору оренди землі від 18.12.2013 року зареєстрованого за № 3911344.

Про внесення змін до договору оренди землі від 13.12.2013 року зареєстрованого за № 3841385.

Про внесення змін до договору оренди землі від 17.12.2013 року зареєстрованого за № 3891225.

Про внесення змін до договору оренди землі від 18.12.2013 року зареєстрованого за № 3719226.

Про внесення змін до договору оренди землі від 13.12.2013 року зареєстрованого за № 3841043.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Назаренку Сергію Петровичу.

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду).

Про припинення договору оренди землі.

Про припинення договору оренди землі.

Про внесення змін в рішення від 24.07.2019 № 21-40/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області».

Про безоплатне прийняття майна.

Про надання дозволу на розроблення генеральних планів с. Степанці, с. Мартинівка, с. Дарівка, с. Ключники.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність

Про передачу комунального майна в господарське відання

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради

Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 № 17-35/VІII «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) гр. Линнику Віталію Миколайовичу

Про організацію безоплатного харчування дітей у закладах освіти Степанецької сільської ради ОТГ у 2019-2020 навчальному році

Про затвердження мережі закладів освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019- 2020 навчальний рік

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Богуш Ніні Павлівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Дашевській Людмилі Олександрівні.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Ревуцькому Олександру Івановичу

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Гопенку Андрію Федоровичу

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Логвиненку Івану Михайловичу

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) для городництва гр. Вергелесу Миколі Андрійовичу

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Акішину Віталію Олександровичу

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Пономаренку Богдану Павловичу

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Мазуру Олексію Олексійовичу

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо приватизації земельних ділянок членами ФГ «Артем-2014»

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Онищенко Федору Сергійовичу

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо приватизації земельних ділянок членами ФГ «Степанці»

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Більніцькому Роману Вікторовичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Чупилці Віктору Михайловичу

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Гудзенку Сергію Олександровичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

Про проведення земельних торгів (аукціону)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Костенку Сергію Віталійовичу

Про відмову надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) членам колишнього КСГП «Славутич»

Про внесення змін в комплексну програму розвитку освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Степанецької ОТГ земельної ділянки

Про внесення змін в рішення від 05.06.2019 № 20-98/VIII «Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області».

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Степанецька сільська рада)

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Попівський старостинський округ)

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Степанецька сільська рада за межами населених пунктів)

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

Про внесення змін в штатний розпис виконавчих органів

Про проведення земельних торгів (аукціону) земельної ділянки площею 20.0000 га, кадастровий номер - 7122084700:01:001:0584

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Москович Наталії Анатоліївні

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Луніній Марії Михайлівні

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Фаренік Валентині Владиславівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Цебро Раїсі Григорівні

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Рудій Мирославі Іванівні

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Линник Галині Миколаївні

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Лабунській Анастасії Леонідівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Чернишенко Валентині Петрівні, гр. Сліпець Галині Петрівні

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Фурманенку Вадиму Олександровичу

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Сахно Валентині Іванівні

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Ткаченку Миколі Івановичу

Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 № 17-35/VІII «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки площею 17,0111 га, кадастровий номер 7122087800:01:002:0244

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки площею 10,9687 га, кадастровий номер 7122087800:01:002:0245

Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Святуну Олексію Михайловичу

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Святуну Володимиру Михайловичу

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Глушку Андрію Олександровичу

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 9.7068 га, кадастровий 7122081500:01:001:1115

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Котляр Наталії Анатоліївні

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Назаренко Анжелі Ігорівні

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Загородньому Віталію Володимировичу

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Биковцю Олександру Андрійовичу

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Назаренку Руслану Івановичу

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Загородньому Дмитру Володимировичу

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Жовтенко Раїсі Олександрівні

Про надання згоди на прийняття з державної до комунальної власності Степанецької об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Коменданту Віталію Григоровичу

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Зубенку Анатолію Анатолійовичу

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Воробкалу Ростиславу Леонідовичу

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Мойсеєнку Віталію Валерійовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність гр. Спичак Л.В.,Остаповій Л.І., Радченко В.М., Коль М.І., Журавель Н.В.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Моручку Денису Федоровичу.

 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Гавриленко Зінаїді Вікторівні

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь