Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

28 сесія VІІІ скликання

Про погодження передачі в суборенду земельних ділянок

Про передачу комунального майна в  господарське відання 

Про штатний розпис Степанецького сільського комунального підприємства «Благоустрій»

Про затвердження мережі закладів освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2020- 2021 навчальний рік

Про безоплатне прийняття майна в комунальну власність

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Лисенко Ніні Іванівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Ковпику Олександру Олексійовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Кириченку Олександру Миколайовичу

Про внесення змін в штатний розпис виконавчих органів

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Басистому Євгену Петровичу

Про затвердження технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Захарову Анатолію Олександровичу

Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у тимчасове користування (оренду)

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Гайновській Валентині Григорівні.

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо приватизації земельних ділянок членами ФГ «Росава»

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Черусі Миколі Анатолійовичу

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, цільове призначення яких змінюється

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок кадастровий номер 7122087800:07:001:0081 та кадастровий номер 7122087800:01:001:1080.

Про внесення змін в Програму соціально-економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Про внесення змін в програму підтримки Степанецькою сільською об’єднаною територіальною громадою центру надання адміністративних послуг Канівської районної державної адміністрації

Про внесення змін в Програму надання стаціонарної допомоги на 2019 - 2021 рік

Про внесення змін до «Програми організації та фінансування громадських робіт у 2018- 2020 роках»

Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Ладашану Георгію Васильовичу

Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) та надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність

Про затвердження символіки Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Про внесення змін в штатний розпис комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади»

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2019 №24-24/VІІІ «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік»

Про внесення змін до рішення сільської ради від 05.08.2020 № 27-46/VIII «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність»

Про надання згоди на припинення співробітництва територіальних громад

Про погодження передачі в суборенду земельної ділянки

Про затвердження проектів із землеустрою про відведення земельних ділянок у приватну власність (Полствин)

Про затвердження проектів із землеустрою про відведення земельних ділянок у приватну власність

Про погодження пропозиції щодо безоплатної передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл Канівського району Черкаської області у комунальну власність Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про затвердження положень про відзначення нагородами Степанецької громади.

Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області чотирьох технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок.

Про погодження пропозиції щодо безоплатної передачі Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради та майна зі спільної власності територіальних громад сіл Канівського району Черкаської області у комунальну власність Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про внесення змін в структуру та штатний розпис Степанецького закладу дошкільної освіти «Білочка» Степанецької об’єднаної територіальної громади.

Про внесення змін в штатний розпис комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду) Бойку Олегу Сергійовичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Ковальчук Марії Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Гавриленко Ларисі Анатоліївні.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу ТОВ «УКРТАУЕР на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у тимчасове користування (оренду).

Про розроблення детального плану території.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Падалці Ю.В., Падалці Я.В., Кучинській О. В., Кучинському О. О., Кучинському  О. О., Падалці В.А., Падалці В.Г., Литовченко Л.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Салу Денису Вікторовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Федоренко Надії Родіонівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:01:001:1070.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Чупилці Ользі Павлівні.

Про затвердження статуту Комунального закладу «Степанецький ліцей - опорний  заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про внесення змін в комплексну програму охорони навколишнього природного середовища на території Степанецької сільської ради на 2018 – 2020 роки.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2019 № 24-24/VIII  «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Про перелік земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону)

Про організацію безоплатного харчування дітей у закладах освіти Степанецької сільської ради ОТГ у 2020-2021 навчальному році

Про створення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Степанецької об’єднаної територіальної громади

Про припинення договору оренди земельної ділянки загальною площею 17.8071 га, кадастровий номер 7122086200:01:001:0509

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність

Про внутрішнє переміщення основних засобів в закладах освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Про погодження пропозиції щодо зміни власника юридичних осіб комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради і комунальне підприємство «Лікарняна аптека Канівського району» та безоплатної передачі закріпленого за ними майна зі спільної власності територіальних громад сіл Канівського району Черкаської області у комунальну власність Бобрицької сільської ради Канівського району Черкаської області

Про утворення служби у справах дітей виконавчого комітету Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області та затвердження Положення про службу у справах дітей

Про надання матеріальної допомоги

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у приватну власність

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь