24 сесія VІІІ скликання

Про організацію харчування дітей у закладах освіти Степанецької сільської ради ОТГ на 2020 рік.

Про внесення змін в програму розвитку фізичної культури і спорту Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки.

Про затвердження програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради на 2020 - 2022 роки.

Про перерахування залишку коштів минулих років.

Про виконання програми соціально – економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Про затвердження програми соціально – економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Про передачу комунального майна в господарське відання.

Про надання згоди та прийняття безоплатно у спільну власність територіальної громади Степанецької сільської ради ОТГ закінченого будівництвом об’єкта та індивідуально визначеного майна.

Про директора комунального підприємства «СТЕП-АГРОБУД».

Про внесення змін в штатний розпис виконавчих органів.

Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи Спортивний клуб «Росава».

Про затвердження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у тимчасове користування (оренду).

Про затвердження проектів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у приватну власність гр. Бовшик О.А., Бовшик Л.Е., Бовшику В.Г., Бовшику Е.Г., Бовшику Г.М., Крігер О.О.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Борнусову Дмитру Володимировичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність в межах с. Степанці.

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки площею 21.5000 га, кадастровий номер 7122086200:01:001:0512.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 № 17-35/VІII «Про бюджет  Степанецької сільської об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік».

Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік.

Про внесення змін в штатний розпис відділу освіти, молоді та спорту.

Про внесення змін до деяких рішень Степанецької сільської ради.

Про перелік земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону).

Про затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».