Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

26 сесія VІІІ скликання

Про безоплатне прийняття майна в комунальну власність.

Про затвердження звернення щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Канівського району до комунальної власності Степанецької ОТГ.

Про дозвіл на здійснення повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Семенченко Лідії Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ткаченко Аллі Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Дутківському Віталію Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ткаченку Олександру Анатолійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Луценку Руслану Петровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Левченко Валентині Михайлівні.

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Дутківському Олегу Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Бакутіній Людмилі Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Педченко Тетяні Миколаївні.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Захарчуку Анатолію Володимировичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Оніщенко Раїсі Григорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Самардак Надії Анатоліївні.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Шлямі Вірі Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Вовк Тетяні Ничипорівні.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Кучеру Анатолію Васильовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Мозговому Володимиру Володимировичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Лагуткіній Олесі Петрівні.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду) Семеренко Світлані Анатоліївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Добровольській Ірині Петрівні.

Про внесення змін в Програму надання стаціонарної допомоги на 2019 - 2021 рік.

Про затвердження програми забезпечення виконання управлiнням соціального захисту населення Канiвської райдержадмiнiстрацiї делегованих йому Степанецькою об’єднаної територіальною громадою повноважень на 2020 рiк.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про внесення змiн в рішення від 23.12.2019 № 24-24.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Бендерській Наталії Семенівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ревуцькому Ігорю Васильовичу.

29. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Школьній Любові Петрівні  та Ткаченко Галині Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Мозговій Галині Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Вовк Тетяні Ничипорівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Лисенко Пелагеї Романівні.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Савчуку Олександру Яковичу.

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Степанецької ОТГ 16/25 (шістнадцять двадцять п’ятих) права власності на нежитлову будівлю ЗАГОТПУНКТУ № 4а.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність в межах с-ща Степанецьке.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Олегу Чернявському, Оксані Чернявській, Ользі Чередник та Наташі Чередник.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду) Горощенку Станіславу Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:02:001:0731.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування СКП «Благоустрій».

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки площею 26.2000 га, кадастровий номер 7122084700:01:001:0619.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Троянову Павлу Васильовичу.

Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічних документацій із землеустрою.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Анжелі Кульші, Юлії Кульші, Олександру Кульші, Дмитру Кульші, Ользі Кульші, Вячеславу Кульші та Ганні Кульші.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Сергію Лагодічу та Наталії Ващіловій.

Про передачу комунального майна в господарське відання СКП «Благоустрій».

Про внесення змін в структуру та штатний розпис комунальної установи Спортивний клуб «Росава».

Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2019 №24-24/VIII."Про бюджет Степанецької сільської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"

Про внесення змін до Положення про старосту Степанецької сільської ради.

 Про перепрофілювання (зміну типу) Малоржавецької гімназії - філії комунального закладу «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області).

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:04:001:0271.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Баланович Оксані Леонідівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Боровик Олесі Володимирівні.

Про надання дозволу виконавчому комітету на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Чупилці Анатолію Вікторовичу та Гайдай Катерині Петрівні.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Чабану Дмитру Вячеславовичу, Бурому Дмитру Володимировичу та Хвостікову Сергію Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Трофімову Андрію Олександровичу.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Павленку Ігорю Вячеславовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Розпутній Галині Петрівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Вовку Віктору Григоровичу.

 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Слизьконосу Віктору Анатолійовичу, Балановичу Михайлу Анатолійовичу, Галатій Тетяні Василівні та Коріновській Оксані Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Сализі Тетяні Миколаївні.

 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність в межах с-ща Степанецьке.

Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель та передачу земельної ділянки в тимчасове користування (оренду)

 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність учасникам антитерористичної операції на сході України.

Про внесення змін в програму оздоровлення та відпочинку дітей Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на 2019 - 2020 рік.

Про списання об’єкту комунальної власності.

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Степанці).

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Степанці).

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Писаренку Миколі Миколайовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Лапуренку Анатолію Григоровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Мартинівка).

Про затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки кадастровий номер 7122084700:02:002:0256 в тимчасове користування (оренду).

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ковалю Костянтину Ігоровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність та постійне користування.

Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі їх в тимчасове користування (оренда) Хижняку Ігорю Олексійовичу та Ракоїду Віталію Петровичу.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренда)  Балацькій Ірині Володимирівні.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Линнику Віталію Миколайовичу та Манжулі Ніні Іванівні.

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Лись Аллі Борисівні.

Про внесення змін в рішення сільської ради від 24.03.2020 № 26-8/VIII.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Моручку Денису Федоровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність в межах с-ща Степанецьке.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Степанці, Полствин).

 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Павлівський старостинський округ).

 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Бойку Олегу Сергійовичу.

Про припинення договору оренди землі і передачі в тимчасове користування (оренда) земельних ділянок загальною площею 0.0530 га.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

Про передачу у постійне користування СКП «Благоустрій» земельної ділянки, кадастровий номер 7122087800:02:001:0726.

Про затвердження Положення «Про Бюджет участі (громадський бюджет) Степанецької сільської ради об`єднаної територіальної громади Черкаської області» та цільової програми «Бюджет участі (громадський бюджет) Степанецької сільської ради об`єднаної територіальної громади на 2020-2025 роки».

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про внесення змін до   Програми забезпечення правопорядку  на території Степанецької ОТГ  на 2019-2023 роки.

 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2019 №24-24/VІІІ «Про бюджет Степанецької  сільської об’єднаної   територіальної громади  на 2020 рік».

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь