Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

8 сесія ІХ скликання

Про затвердження Положення про оренду майна Степанецької об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна.

Про комісію Степанецької сільської ради з питань евакуації.

Про затвердження Положення про використання водних об’єктів на території населених пунктів Степанецької сільської ради.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громад на 2021-2025 роки.

Про внесення змін в комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на період 2021-2025 роки.

Про внесення змін у рішення сільськоїради від 22.06.2021 № 7-34/IX «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області».

Про проведення аудиту фінансово – господарської діяльності.

Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 - 2025 роки.

Про затвердження програми створення, накопичення та утримання місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про затвердження Положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня.

Про територіальні та об’єктові спеціалізовані служби Степанецької місцевої ланки.

Про внесення змін в назву постійної комісії сільської ради.

Про закріплення комунального майна на праві оперативного управління.

Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо проведення інвентаризації.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Шкундрі Андрію Васильовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Цепелєвій Вірі Павлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Кузніцову Олегу Олексійовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність із земель колективної власності.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність загальною площею 6.0199 га.

Про безоплатне прийняття у комунальну власність Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області земельних ділянок розформованої Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Про передачу в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, земельної ділянки площею 0.0779 га (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти).

Про передачу в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, земельної ділянки площею 0.6431 га (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти).

Про внесення змін в Програму розвитку архівної справи на 2021 – 2025 роки.

Про затвердження Програми проведення культурно – масових заходів на 2021-2025 роки.

Про передачу в оренду майна комунальної власності.

Про виділення земельної частки (паю) на місцевості Голуб Вікторії Олексіївні.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:01:002:0408 та передачу її в тимчасове користування (оренду).

Про виділення земельної частки (паю) на місцевості Левицькому Олександру Олександровичу.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:02:001:0676 та передачу її в тимчасове користування (оренду) Зибіну Олегу Миколайовичу.

Про виділення земельної частки (паю) на місцевості Макарченку Анатолію Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 7122086200:01:001:0738 у приватну власність Демченку Олександру Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Оксаніченко Л.А., Оксаніченку В.В., Оксаніченко Л.І., Оксаніченко А.В., Бондаренку О.А., Личаку В.М., Гуртовому Д.О., Бондаренку В.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок кадастровий № 7122084700:01:001:0834 та кадастровий № 7122087800:02:001:0710.

Про передачу в тимчасове користування (оренда) земельної ділянки загальною площею 0.0989 га, кадастровий номер 7122085400:01:001:0907.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок кадастровий номер 7122080700:01:001:0683 та кадастровий номер 7122080700:01:001:0701.

Про внесення змін до договору оренди землі від 09.06.2003 року зареєстрованого за № 1-645.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність Плєшакову О.І., Пилипенко Ю.А., Пилипенко К.Л., Караханян І.В.

Про внесення змін в програму соціально-економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Про надання матеріальної допомоги.

Про внесення змін до рішення від 23.12.2020 № 2-55/ІХ «Про бюджет Степанецької сільської об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Про технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок кадастровий номер 7122085400:02:001:0007 та кадастровий номер 7122085400:03:001:0244.

Про погодження мисливському господарству «Таганчанське» ТОВ «НВФ «Урожай» користування мисливськими угіддями.

Про погодження користування мисливськими угіддями мисливському господарству «Урочище Дівиця».

Про внесення змін до видів економічної діяльності підприємства та затвердження нової редакції статуту КП «СТЕП-АГРОБУД».

Про внесення змін в штатний розпис виконавчих органів.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Про передачу комунального майна в оперативне управління.

Про внесення змін в Положення «Про Бюджет участі (громадський бюджет) Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області».

Про затвердження Програми «Питна вода Степанецької громади» на 2021-2023 роки.

Про включення об’єкту нерухомого майна до Переліку першого типу та намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до комунальної власності Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області.

Про надання дозволу на приватизацію.

Про внесення змін в штатний розпис апарату відділу освіти, молоді та спорту.

Про безоплатне прийняття майна в комунальну власність.

Про передачу комунального майна.

Про внесення змін у рішення сільської ради від 23.07.2021 № 8-7/ІХ «Про проведення аудиту фінансово–господарської діяльності.

Про утворення старостинських округів та затвердження Положення про старосту.

Про внесення змін в програму «Поліцейський офіцер громади» Степанецької сільської ради на 2021-2023 роки.

Про структуру та штатний розпис Степанецького сільського комунального підприємства «Благоустрій».

Про затвердження штатного розпису комунальної установи Спортивний клуб «Росава».

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Бумару Миколі Петровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Хоменку Сергію Григоровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Макарченку Анатолію Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Макарченку Олександру Івановичу.

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Степанецької сільської ради земельних ділянок.

Про передачу в оренду земельної ділянки та встановлення орендної плати.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у тимчасове користування (оренду).

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Вергелісу Павлу Миколайовичу.

Про припинення права оренди земельних ділянок загальною площею 123.6168 га та розірвання договорів оренди землі.

Про припинення права оренди земельної ділянки загальною площею 17.7264 га, кадастровий номер 7122087800:01:001:0878.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність за межами населених пунктів.

Про розроблення детального плану території земельної ділянки площею 20.7653 га, в адміністративних межах Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (за межами населеного пункту с. Степанці) для будівництва побутового корпусу, реконструкції з добудовою складу готової продукції, реконструкція з добудовою відділення мийки, будівництво фрізера № 3.

Про передачу у постійне користування СК «Росава» земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:02:001:0660.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Макарченку Анатолію Івановичу.

Про затвердження Генеральних планів забудови територій населених пунктів сіл Степанці, Мартинівка, Дарівка та Ключники Степанецької сільської ради, Черкаського району, Черкаської області.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 7122087800:02:001:0680 та передачу її в тимчасове користування (оренду).

Про передачу в тимчасове користування (оренда) земельної ділянки загальною площею 0.0989 га, кадастровий номер 7122085400:01:001:0907.

Про внесення змін в штатний розпис комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

Про надання матеріальної допомоги.

Про організацію безоплатного харчування дітей у закладах освіти Степанецької сільської ради ОТГ у 2021-2022 навчальному році.

Про внесення змін до рішення від 23.12.2020 № 2-55/ІХ  «Про бюджет Степанецької сільської об'єднаної територіальної громади  на 2021 рік».

Про затвердження тарифу на соціальну послугу «Догляд стаціонарний».

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь