Новини Степанецької Громади

50 років Беркозівській школі

28 жовтня в селі Беркозівка  в сільському  будинку культури відбулося святкування 50-річного ювілею  школи.

12:35 02.11.2017

ДЕПУТАТИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ ПРАЦЮЮТЬ НАД СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ ВЛАСНОЇ ГРОМАДИ

Депутати новоствореної Степанецької об'єднаної територіальної громади прийняли за останній період ряд програм, покликаних забезпечити соціально-економічний та культурний розвиток власної громади.

23:20 29.10.2017

Пророблена робота на старостинських округах

За 5 місяців існування громади  було пророблено багато роботи на старостинських округах,якої можливо не видно на перший погляд. Деякі пересічні громадяни цього не бачать, а мешканці цих сіл відчувають.

11:28 27.10.2017

Вітаємо Бобир Марію Олексіївну

15 жовтня 1925р. народилася Бобир Марія Олексіївна жителька села Степанці,яка в цьому році відсвяткувала свій  92 день народження.

11:27 27.10.2017

Турбота про малозабезпечених громадян

Зінченко Марія Олександрівнажителька с.Копіювата  інвалід 1 групи звернулася за допомогою до Олександра  Івановича з такими питаннями: 1.Забезпечитидровами на зиму .  2.Надати грошову допомогу на операцію.

11:22 27.10.2017

Актуальна  проблема

Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою. На сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

11:19 27.10.2017

Естафета пам'яті

19 жовтня в с.Степанці пройшла естафета пам'яті «Пам'ять подвигу безсмертна», присвячена 73 річниці визволення Канівського району від фашистських загарбників.Її маршрут проліг до солдатських могил, обелісків та пам'ятників загиблим воїнам.

11:17 27.10.2017

Прийом громадян  Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду

Прийом громадян Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду

Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду України Черкаської області з метою максимального наближення послуг, що надаються органами Пенсійного фонду до місць проживання громадян, 19 жовтня 2017 року розпочато роботу по обслуговуванню громадян в Степанецькій об’єднаній територіальній громаді.

11:13 27.10.2017