УВАГА! УВАГА! УВАГА! Суботник з благоустрою до Дня довкілля

Дата: 10.04.2019 14:54

12 квітня 2019 року з метою забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в населених пунктах, збереження об'єктів благоустрою, створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців, захисту довкілля, покращення санітарного стану буде організовано та проведено суботник з благоустрою територій населених пунктів Степанецької ОТГ

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення населених пунктів, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану населених пунктів заходи з благоустрою на території району буде проводитися у місцях загального користування – парках, автобусних зупинках, на закріплених за організаціями територіях.

До суботника просимо долучитися працівників Степанецької сільської ради, працівників культури, бібліотекарів, працівників приватних підприємств, установ та організацій, розміщених на території ОТГ.

Координацію заходу здійснюють в.о старост та начальник відділу житлово-комунального господарства.

Телефон для довідок: (047-36) 96-4-24.

Виконавчий комітет Степанецької сільської ради.