Новини Степанецької Громади

Дата: від до Скинути

У СТЕПАНЦЯХ ВІДКРИЛИ КАБІНЕТ ЛІКУВАЛЬНОЇ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА ПСИХОЛОГІЧНОГО РОЗВАНТАЖЕННЯ

У відділенні стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування Канівського району, яке розташоване у Степанцях, нещодавно відбулося урочисте відкриття кабінету лікувальної фізкультури та психологічного розвантаження.

00:07 15.08.2017

У СТЕПАНЕЦЬКОМУ ВІДБУЛОСЯ ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО ОБЖИНОК

На святкових урочистостях, що відбувалися минулими вихідними у Степанецькому з нагоди обжинок, нагородили переможців цьогорічних жнив та відзначили найкращих працівників фермерських господарств.

23:29 14.08.2017

«Обжинки святкуємо – хліб святий шануємо».

Вінцем хліборобської праці є жнива тому Степанецька об'єднана територіальна громада запрошує канівчан і жителів району     прийняти участь у святі обжинок яке відбудеться в селищі Степанецьке 12 серпня 2017 року о 15 годі на стадіоні.  Аграрії вшанують кращих хліборобів. Планується велика концертна програма з участю зірок естради, розваги, конкурси, виї'здна торгівля. Всі  скоштують коровай з борошна нового врожаю.

14:00 07.08.2017

“Хліб усьому голова”

З таких слів 28 липня розпочалося традиційне свято  обжинок  ,яке відбулося у затишному Павлівському сільському клубі.

08:36 01.08.2017

Депутати сільської ради вже тричі встигли провести сесійне засідання

Відповідно до норм чинного законодавства, 16 травня відбулося перше сесійне засідання, на якому новообраний  голова склав присягу, а депутатам Степанецької сільської ради урочисто вручили посвідчення депутатів.

11:13 24.07.2017