Житель села Ключники відзначив 90-річний ювілей

Дата: 07.10.2024 18:40

Сьогодні, 7 жовтня, свій поважний 90-річний ювілей відзначив Анатолій Олександрович Будилін.

Життєвий шлях ювіляра сповнений праці, відданості та наполегливості. Після закінчення школи він почав працювати косарем у місцевому колгоспі, згодом пройшов службу в армії. У 1958 році, після демобілізації, доля привела чоловіка до Києва, де Анатолій обрав професію електрозварника. Протягом всього трудового шляху ювіляр був майстром своєї справи, працюючи зварювальником на підприємстві ТОВ «Будстрой». Його золоті руки та сумлінна праця залишили вагомий слід у розбудові столиці України.

У Києві Анатолій зустрів свою вірну супутницю життя – Надію, з якою вони вже 66 років йдуть пліч-о-пліч: разом створили міцну родину, виховали двох чудових дітей і стали щасливими дідусем і бабусею двох онуків.

Після виходу на пенсію подружжя Будиліних знайшло затишний куточок у селі Ключники, де й нині насолоджується спокоєм й родинним теплом.

Щиро вітаємо ювіляра з чудовим святом! Нехай здоров’я, радість і благополуччя будуть постійними супутниками життя, а серце завжди гріє любов рідних!