Пожежна команда громади отримала транш підтримки від Товариства Червоний Хрест в Україні

Дата: 17.09.2024 14:23

Напередодні професійного свята – Дня рятівника, 44 пожежні команди області, зокрема і рятувальники Степанецької громади, отримали подарунки від Черкаської обласної організації Товариства Червоний Хрест в Україні.

В межах партнерства, пожежників у громадах підсилено спеціальним одягом та необхідними засобами. Загалом із десяток найменувань того, чого рятувальники потребують найперше у своїй роботі.

Зауважимо, що не так давно Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України офіційно стала частиною сил цивільного захисту області.

Дякуємо за підтримку у покращенні бойової готовності та зміцненні безпеки!