Понад 60000 гривень на підтримку ЗСУ зібрали на благодійних заходах у селах Таганча, Мельники та Горобіївка

Дата: 27.08.2024 17:06

З нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України, цими вихідними у селах Таганча, Мельники і Горобіївка відбулись благодійні концерти та ярмарки.

Концертні програми включали виступи народного аматорського вокального ансамблю «Роси», вокального колективу “Кришталеві роси", танцювального колективу "Мальви", вокально-інструментального ансамблю "Джерело" та солістів: Алли Вдовенко, Оксани Богаченко, Алли Козак, Вікторії Слюсар, Поліни Кисляк, Ірини Слюсар, Надії Смикалової, Наталії Семененко, Сергія Почтара, Дмитра Карабета, Павла Бойка, Анатолія Барсена й Людмили Бовшик.

Благодійний ярмарок у селі Таганча було проведено завдяки колективу Таганчанського ліцею, Платону Шевченко та Людмилі Козин, що виготовили велику кількість різноманітних кулінарних виробів. У Горобіївці можна було придбати картини, вишиті стрічками, від Віри Шлями, а також м'які іграшки, які створила Світлана Коваленко.

У підсумку, під час трьох заходів було зібрано понад 60000 гривень на потреби Збройних Сил України.
Дякуємо усім, хто долучився! Наближаємо Перемогу разом!

Слава Україні!

#ДопомогаАрмії