90-річний ювілей зустрів корінний житель Таганчі

Дата: 22.08.2024 14:38

22 серпня свій 90-річний ювілей зустрів корінний житель села Таганча – Хоменко Павло Олексійович.

Народився ювіляр у тяжкі для України часи, в родині простих сільських жителів. Всього в сім'ї виховувалось троє дітей, Павло був найстаршим.

Після закінчення Поташнянської школи хлопець вступив до Степанецького училища механізації, де пізніше здобув спеціальність тракториста та водія.

Згодом він був призваний до лав Збройних Сил. Відслуживши три роки в армії, Павло повернувся до Таганчі. Тут він зустрів свою першу дружину, в них народилося троє дітей.

Весь трудовий шлях ювіляра був пов'язаний з професією водія: спочатку на Мартинівському цукровому заводі, потім у Канівській МТС, а пізніше – у місцевому колгоспі. Загальний трудовий стаж – понад 47 років.

Павло Олексійович ніколи не втрачає оптимізму та продовжує вести домашнє господарство. Найбільша його радість – четверо онуків та четверо правнуків.

Щиро вітаємо ювіляра з прекрасним святом! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, наснаги та найголовніше – мирного неба над головою!