48 710 гривень на підтримку ЗСУ зібрали у Мартинівці під час благодійного заходу

Дата: 13.08.2024 14:20

11 серпня у Мартинівці відбувся благодійний концерт-ярмарок, метою якого став збір коштів на підтримку Збройних Сил України.

Захід відкрила староста Мартинівського округу Світлана Чупилка: «Завдяки нашим воїнам ми можемо зберігати спокій і тепло у рідних домівках. Їхня мужність, самовідданість і патріотизм – це приклад для всіх нас. Сьогоднішній захід – це спосіб підтримати наших захисників та захисниць у нелегкій боротьбі».

Під час концерту присутні насолоджувалися виступами військового оркестру Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота під керівництвом земляка Миколи Холода, піснями у виконанні аматорського вокального ансамблю «Мрія» та наймолодших учасників – Яни Крикун, Анни Калініченко, Софії Ткаченко і Назара Танасієнка.

Жителі та гості села мали можливість придбати вироби ручної роботи від майстринь Руслани Крикун, Алли Наконечної й Вероніки Лозицької, пригоститися смачними стравами, що приготували Людмила Холод та Анна Калініченко, а також запашною козацькою кашею від Людмили Будник, Світлани Котляр, Лариси Кардаш і Ольги Кравченко. Продукти для частування гостей надали Алла та Юрій Буслі. З цією ж метою від Сергія Перебія було передано рибу.

Вікторія Перебийніс та Аліса Мичка провели майстер-клас з виготовлення дідуха з колосків пшениці, жита та льону.

Під час заходу діти могли повеселитися на батуті і прикрасити лиця та руки боді-артом від Аліни Радченко.

Водночас проходила безпрограшна благодійна лотерея з п’ятьма суперпризами, які надали Алла та Юрій Буслі (мікрохвильова піч, електрочайник і ковдра) Олександр та Марина Танасієнки (надали ягня), Сергій Рожнатовський (надав порося).

У підсумку було зібрано 48 710 гривень, що будуть використані на потреби наших захисників та захисниць.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійного концерту-ярмарку! Продовжуємо наближати Перемогу разом! Слава Україні! Героям слава!

#ДопомогаАрмії