Проєкт від спортивного клубу "Росава" – серед 15 переможців конкурсу «Час діяти, Нестримні!»

Дата: 22.07.2024 10:05

Цьогоріч Фонд "МХП-Громаді" спільно з партнерами започаткував Всеукраїнський Конкурс соціальних ініціатив «Час діяти, Нестримні!».

Мета – сприяти створенню та облаштуванню спортивних центрів, адаптованих для жителів громад, зокрема осіб з інвалідністю, в точу числі осіб з інвалідністю внаслідок війни, в яких вони зможуть займатися фізичною культурою, спілкуватися із однодумцями та отримувати фахову підтримку від кваліфікованих тренерів, стимулюючи їх реінтеграцію в соціальне життя громади.

Всього в межах конкурсу надійшло 117 заявок з 13 областей України. Організаторами було обрано 15 переможців, серед яких проєкт, поданий спортивним клубом "Росава", – «REHAB».

Додаткову інформацію про проєкт та процес його реалізації буде висвітлено на нашому сайті згодом.

«Час діяти, Нестримні» реалізується Фондом "МХП-Громаді" спільно з Державною установою «Спорт для всіх» в межах проєкту Президента України "Активні парки" за підтримки Міністерства молоді та спорту України.