Жителька Мартинівки відсвяткувала своє 90-річчя

Дата: 22.07.2024 09:20

21 липня своє 90-річчя відсвяткувала жителька села Мартинівка Євдокія Терентіївна Раченко.

Ювілярка народилася в багатодітній сім'ї, дитинство було важким: Друга світова війна залишила її без батька. Закінчивши лише п'ять класів місцевої школи, Євдокія почала звикати до важкої праці, щоб допомогти матері, яка сама виховувала чотирьох дітей.

У 16-річному віці Євдокія Терентіївна розпочала свою трудову діяльність в місцевому колгоспі, де невтомно працювала аж до виходу на заслужений відпочинок. За ці роки вона виховала двох синів, а зараз насолоджується товариством чотирьох онуків та шести правнуків, які приносять їй радість та гордість.

Ювілярка завжди була відомою своєю працелюбністю та гостинністю, що викликають повагу і вдячність серед її знайомих та односельців.

Від всього серця вітаємо Євдокію Терентіївну з чудовим святом! Бажаємо щастя, міцного здоров'я, наснаги та мирного неба над головою!