Вітання Олександра Яременка з Днем Української Державності

Дата: 15.07.2024 11:46

Шановні жителі Степанецької громади!

Цього року ми вперше відзначаємо День Української Державності 15-го липня – у зв’язку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря. Дане свято є нагодою вшанувати всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава.

Символом цього дня є чотири тризуби, що означають боротьбу, незалежність, історію та ідентичність. Саме в них наша єдність та сила.

Сьогодні я дякую кожному, адже, в першу чергу, держава – це її люди. Кожен з нас робить свій вклад у її розвиток та існування.

Найбільшу, безмежну подяку усі ми висловлюємо нашим воїнам, які хоробро захищають суверенітет України, ризикуючи власним життям. Ми пам’ятаймо і завжди пам'ятатимемо всіх, хто загинув у боротьбі за майбутнє нашої держави та за право на власну ідентичність.

Щиро бажаю кожному міцного здоров’я, впевненості у власних силах та мудрості, нехай цей величний день помножить надію, сили і наснагу задля єдиної мети – Перемоги та миру в нашій державі!

З Днем Української Державності! Слава Україні!

З повагою, сільський голова

Олександр Яременко.