Вітаємо корінну жительку села Полствин із 85-річчям!

Дата: 15.07.2024 08:48

14 липня свій 85-річний ювілей відсвяткувала корінна жителька села Полствин – Зоя Андріївна Лизогуб.

Закінчивши місцеву школу, ювілярка навчалася на бухгалтера у технікумі на Кіровоградщині. Здобувши освіту, вона пару років працювала за спеціальністю в тому ж місті. Згодом жінка повернулася до рідного села та одночасно пішла працювати на цукровий завод і на пошту у сусідній Мартинівці.

Пізніше та аж до виходу на заслужений відпочинок Зоя Андріївна працювала завідувачкою пошти та водночас листоношею у Полствині.

Вийшовши на відпочинок, ювілярка не склала рук: вона продовжувала утримувати підсобне господарство, допомагала ростити онуків і знаходила час для улюбленої справи – вишивання. Чотири її доньки говорять, що матір вишила велику скатертину й заповіла їм збиратися всім разом, покриваючи нею стіл.

Сьогодні іменинниця – щаслива бабуся восьми онуків та шести правнуків.

Від щирого серця вітаємо Зою Андріївну із чудовим святом! Бажаємо міцного здоров'я, наснаги, щастя, здійснення мрій!