Понад 70 000 гривень було зібрано на благодійних заходах у селах Мельники, Копіювата та Мартинівка

Дата: 09.07.2024 09:26

Цими вихідними у селах Мельники, Копіювата та Мартинівка відбулись благодійні концерти.

Програми заходів включали виступи як досвідчених співаків, так і починаючих артистів. Зокрема були залучені солісти-аматори, вокально-інструментальні, хореографічні та вокальні колективи сіл Мельники, Копіювата, Степанці, Беркозівка, Малий Ржавець і Таганча.

Загалом 6 та 7 липня на трьох благодійних концертах було зібрано понад 70 000 гривень. Всі кошти будуть використані для підтримки української армії.

Дякуємо усім, хто долучається до благодійності та наближає Перемогу! Все буде Україна!

#ДопомогаАрмії