Повідомлення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області

Дата: 04.07.2024 15:22

Відповідно до «Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади та внесення змін до них», затвердженого постановою КМУ від 14 жовтня 2022 року № 1159 Степанецькою сільською радою прийнято рішення про розробку «Комплексного плану просторового розвитку території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області», який є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території. визначатиме основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включатиме в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення територій що постраждали внаслідок збройної агресії проти України або які є місцями концентрації соціально-економічних, інфраструктурних, екологічних чи інших кризових явищ.

Для забезпечення представлення заінтересованих осіб та громадськості під час розроблення Комплексного плану виконавчим органом Степанецької сільської ради утворюється тимчасовий консультативно-дорадчий орган - робоча група з числа представників сільської ради, виконавчого органу сільської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, інших заінтересованих сторін, до складу якого входять не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа (з непарною кількістю членів).

5 липня 2024 року Степанецькою сільською радою буде розпочато прийом заявок на участь у робочій групі з формування завдання на розроблення Комплексного плану, який триватиме 10 робочих днів – до 16 липня 2024 року.