90-річний ювілей відзначила корінна жителька села Таганча

Дата: 18.06.2024 14:37

18 червня свій 90-річний ювілей відзначила корінна жителька села Таганча Кожушко Ганна Артемівна.

Ювілярка народилася в сім'ї колгоспників. Після закінчення 7-річної школи місцевої школи дівчина поїхала на Донбас та розпочала свою трудову діяльність в одному із шахтоуправлінь. Вийшовши заміж за Олександра Митрофановича Кожушка, у 1953 році Ганна повернулась до рідного села.

Жінка працювала у місцевій хлібопекарні, а потім, аж до виходу на заслужений відпочинок, санітаркою в Таганчанській дільничній лікарні. У шлюбі з Олександром Митрофановичем вона прожила 44 роки, подружжя виростило двох доньок. Після смерті чоловіка у 1997 році Ганна Артемівна допомагала виховувати внуків.

Ювілярка має хорошу пам'ять і завжди рада поділитися спогадами про минуле. Сьогодні іменинниця проживає у своєї дочки Наталії, яка доглядає її. Серце Ганни Артемівни зігрівають турбота рідних та відображення свого роду в 4 онуках та 6 правнуках.

Щиро вітаємо ювілярку з прекрасним святом! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, втіхи від дітей та онуків, а найголовніше – мирного неба над головою!