Народний аматорський вокальний ансамбль «Роси» БК села Степанці – серед переможців міжобласного конкурсу-фестивалю української пісні «Мости над Россю»

Дата: 10.06.2024 17:28

9 червня в Корсунь-Шевченківському міському будинку культури відбувся гала-концерт XIX Міжобласного мистецько-екологічного конкурсу-фестивалю української народної, естрадної та авторської пісні «Мости над Россю».

Участь у заході взяли переможці конкурсу – солісти і вокальні колективи Монастирищенської, Смілянської, Степанецької, Шполянської, Драбівської, Звенигородської, Тальнівської, Чорнобаївської та інших громад Черкащини.

Серед переможців – народний аматорський вокальний ансамбль «Роси» будинку культури села Степанці, який став Лауреатом І ступеня в номінації "Авторська пісня. Ансамблі та хори" із піснею «Доріженька в’ється» (слова Наталії Сінельник, музика Костянтина Сторчоуса).

Вітаємо та бажаємо натхнення і подальших успіхів!