У Мартинівці попрощалися з Героєм Богданом Кобченком

Дата: 04.03.2024 09:17

03-го березня 2024 року в селі Мартинівка відбулось поховання Героя – Кобченка Богдана Вікторовича.

Богдан Кобченко народився 6-го лютого 1989 року в селищі міського типу Вільшана Городищенського району, в багатодітній родині. У дитячому віці хлопець разом із сім'єю переїхав в село Мартинівка Канівського району Черкаської області.

Після закінчення Мартинівського навчально-виховного комплексу Богдан вступив до навчального закладу металургійно-гірничодобувної промисловості міста Єнакієве Донецької області. У 2007 році він був призваний до лав Української армії. Після служби повернувся в Мартинівку та пішов працювати електриком на Миронівську птахофабрику.

У 2014 році Герой переїхав до Запоріжжя, де зустрів свою майбутню дружину Вікторію, а у 2018-му в них народився син Богдан.

З 2016 року захисник працював моряком, а згодом, зарекомендувавши себе з позитивної сторони, отримав посаду бригадира на риболовецькому судні «НАМІБІЯ».

Герой дуже любив спорт: займався кікбоксингом, легкою атлетикою, стрибками з парашутом, веслуванням на байдарках, кінним спортом, займав перші місця у стрільби з лука. Свою глибоку любов до спорту чоловік прививав синові з раннього дитинства.

Богдан цінував кожну хвилину свого життя, був наполегливий, працьовитий, цілеспрямований, завжди впевнено йшов до своєї мети, дуже любив свою сім'ю.

У травні 2023 року солдат Богдан Кобченко був призваний до лав Національної гвардії України міста Запоріжжя.

Стрілець першого відділення третього патрульного взводу другої патрульної роти першого батальйону військової частини 3033 Кобченко Богдан Вікторович загинув 20-го грудня 2023 року в районі населеного пункту Старомайорське Волноваського району Донецької області.

Герой віддав своє життя у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, за її вільне і світле майбутнє, за кожного з нас

В захисника залишилися батьки, дружина, син, сестри, брат.

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати, низько схиляючи голови у скорботі…

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя...

Нехай душа Богдана знайде вічний спокій… Вічна пам’ять і слава українському воїну! Слава Україні!