У селі Копіювата провели в останню путь Героя Артура Костенка

Дата: 21.02.2024 19:29

21-го лютого 2024 року в селі Копіювата відбулось поховання Героя – Костенка Артура Геннадійовича.

Артур Костенко народився 1-го травня 1991 року в місті Канів. У 1998 році пішов до 1 класу Канівської школи №4, а згодом сім’я переїхала до села Копіювата, майбутній захисник продовжив навчання у Мартинівській школі.

Закінчивши 9 класів, Артур вступив до Богуславського будівельного училища, а пізніше закінчив і Степанецьке професійно-технічне училище №35.

У 2009 році він проходив службу в Збройних силах України на території Десни та Києва, а наступні 5 років працював у Каневі, на пилорамі.

З 4-го лютого 2015 по червень 2016 року Герой брав участь у бойових діях в зоні АТО – у селі Новотроїцьке Донецької області.

З  2016 року Артур працював у Канівському рибколгоспі.

У квітні 2018 року захисник знову повернувся до зони АТО-ООС, де боронив Україну на території Луганщини, в складі 62-ї аеромобільної бригади, будучи командиром відділення та командиром бойової машини.

Артур Костенко був нагороджений медалями «За оборону Рідної Держави» та «За службу Державі».

З початку повномасштабного вторгнення Герой брав безпосередню участь у бойових діях на території Донецької та Луганської областей.

14-го лютого 2024 року в Донецькій області відбувся останній бій нашого Героя. Він пішов у вічність, віддавши життя за Україну.

В захисника залишилась матір, дружина, двоє дітей та менший брат, який разом із ним знаходився в зоні бойових дій.

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати, низько схиляючи голови у скорботі…

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя...

Нехай душа Артура знайде вічний спокій… Вічна пам’ять і слава українському воїну! Слава Україні!