80-річний ювілей відзначила жителька села Таганча

Дата: 12.02.2024 11:28

11-го лютого відзначила свій 80-річний ювілей жителька села Таганча Фащевська Ганна Іванівна.

Ювілярка народилася 1944-го року в селі Старосілля Городищенського району. Закінчивши місцеву середню школу, дівчина вступила на навчання до Черкаського кооперативного технікуму. Після закінчення закладу, по розподілу переїхала до села Таганча й почала працювати в районному споживчому товаристві.

У 1966-му році Ганна Іванівна зустріла свою другу половинку – Івана Степановича, разом вони прожили 58 років щасливого подружнього життя й виховали доньку та сина.  Це прекрасне подружжя є чудовим зразком для молодих сімей. Двоє дітей, четверо онуків та правнук – найдорожчий скарб Ганни Іванівни.

У 1981-му році ювілярка перейшла працювати у Таганчанську виправну колонію, яка пізніше була реорганізована в Таганчанський дослідно-експериментальний завод, з якого згодом вона і пішла на заслужений відпочинок.

Улюбленими заняттями іменинниці завжди були вишивання та в’язання. Сьогодні для наших воїнів, які боронять Україну від рашистських загарбників, жінка в’яже і передає шкарпетки.

Щиро вітаємо ювілярку із чудовим святом! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба над головою!