Парафіяни Свято-Михайлівської церкви у Полствині приєдналися до ПЦУ

Дата: 12.06.2023 16:55

11 червня біля Свято-Михайлівської церкви у Полствині відбулись збори релігійної громади, головною метою яких було прийняття рішення про вихід з юрисдикції УПЦ московського патріархату та приєднання до Православної Церкви України.

Діючий до того часу настоятель церкви отець Олександр на зібранні не з'явився, а його представники повідомили про небажання переходити до ПЦУ.

У підсумку, більшістю голосів було прийнято рішення про створення релігійної громади ПЦУ та, відповідно, повний перехід з УПЦ.

Віра відіграє у нашому житті справді важливу роль, адже вона об'єднує та дарує сили йти далі, не дивлячись на будь-які негаразди. Відчистимо її від кровавих ідей, обманом нав'язаних ворогом!