«Ми діти твої, Україно!»: з нагоди Дня захисту дітей у громаді відбулося свято

Дата: 02.06.2023 16:52

Щороку у перший день літа традиційно влаштовують різні розважальні заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

1 червня на базі Степанецького ліцею відбулося свято «Ми діти твої, Україно!», яке об’єднало учнів Мартинівського, Степанецького, Таганчанського ліцеїв та Беркозівської гімназії.

Урочисте відкриття розпочалося привітальними словами начальника відділу освіти, молоді та спорту Оксани Ладижець та директора Степанецького ліцею Станіслава Яременка.

Свято супроводжувалось різноманітними розважальними та музичними вікторинами, роботою майстер-класів від КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» та КЗ «Центр культури і дозвілля ОТГ». Діти мали змогу зробити ляльку макраме, пофантазувати в конструюванні з лего, виготовити брелоки-прикраси та зануритись у світ 3d фігурок з повітряного пластиліну. Родзинкою свята був аквагрим та розпис хною. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де діти могли дати волю фантазіям.

Для участі у святі був запрошений ансамбль сучасного танцю «Скай» Канівського коледжу культури і мистецтв під керівництвом Яни Пашигор, який порадував присутніх творчими та майстерними хореографічними номерами.

Кульмінацією заходу стало підкидання фарб холі та солодкі подарунки.

Дякуємо захисникам України, завдяки яким ми змогли влаштувати це свято для дітей і подарувати їм позитивні емоції та усмішки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису