Створюємо умови для офлайн-навчання

Дата: 28.12.2022 17:00

Тепло і безпека – особливо актуальні у навчальних закладах питання, тим паче взимку, у воєнні часи.

Осінньо – зимовий період 2022 - 2023 поставив важливе завдання перед керівництвом громади – створити необхідні умови для очного навчання та комфортного перебування у навчальних закладах дітей, педагогічних працівників та технічного персоналу. З метою його вирішення, в найкоротші терміни було розроблено необхідну документацію та розпочато будівельні роботи.

Першим, як ми вже повідомляли, було введено в експлуатацію укриття у Степанецькому ліцеї.

В дитячому садочку «Білочка» та Таганчанському ліцеї наразі проходить фінальний етап по виконанню робіт з капітального ремонту підвальних приміщень закладів для адаптації їх під найпростіші укриття:

• монтується система вентиляції;
  • відбувається завершальний етап оздоблювальних робіт.

Водночас в Мартинівському і Таганчанському ліцеях, на заміну газовій, монтується система твердопаливного обігріву будівель шкіл.

По всіх об’єктах будівництва роботи будуть завершені до кінця зимового канікулярного періоду, що дасть можливість дітям з початком навчального процесу перейти на очну форму отримання знань.

Додатково хочемо повідомити відвідувачів нашого сайту про початок проектування капітального ремонту стрілкового тиру Мартинівського ліцею, роботи по якому заплановано профінансувати з бюджету громади навесні 2023 року.

Впевнені, що навчання та робота у комфортних умовах – запорука отримання якісного результату.