У НОВОРІЧНУ НІЧ НА ЧЕРКАЩИНІ ДІЯТИМЕ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА БЕЗ ЗМІН

Дата: 28.12.2022 14:50

На Черкащині у новорічну ніч комендантська година діятиме у звичному режимі: з 23.00 до 5.00.

Посилання на інформацію очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

«Війна триває. Зараз не час гучних розваг. Святкувати, як звикли, будемо після нашої перемоги.

Тому в новорічну ніч комендантська година задля вашої ж безпеки діятиме у звичному режимі: з 23.00 до 5.00.Також на Черкащині заборонено продаж і використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів і петард, незалежно від класу.

Заборона стосується абсолютно всіх: як фізичних, так і юридичних осіб, ресторанів, торговельних і розважальних закладів тощо.

Наші воїни, жителі з областей, де тривають бойові дії, та й ми всі вдосталь наслухались звуків вибухів. Тому розраховую на вашу свідомість і відповідальність!», - зазначив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.