У ДІЇ З’ЯВИЛИСЯ ДВІ НОВІ ПОСЛУГИ – ТЕПЕР МОЖНА ЗМІНИТИ МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ ТА СКАСУВАТИ СТАТУС ВПО

Дата: 16.12.2022 16:30

Змінити місце проживання чи скасувати статус ВПО автоматично тепер можна в Дії — без збору довідок та походів у держоргани.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію із сторінки Дія у Facebook.

«Створюємо зручний державний сервіс для українців! Більше не треба йти до органів соцзахисту, щоб отримати державні послуги для переселенців. Просто заходьте в застосунок Дія. Сьогодні в Дії зʼявилися 2 нові послуги для ВПО:

• зміна місця реєстрації

Якщо ви переїхали в інше місто чи змінили адресу, повідомте про це державу за кілька кліків у Дії. Зверніть увагу: щоб змінити місце реєстрації, потрібно перебувати за новою адресою фізично та підтвердити геолокацію.

• скасування статусу ВПО

Це послуга для вимушено переселених українців, які повернулися додому.

Обидві послуги автоматичні. Це означає, що процес відбувається без участі держслужбовця, а вам більше не потрібно чекати на його рішення», - зазначено у повідомленні.