Під час тривалих повітряних тривог у Канівському Центрі ПМСД вестиме прийом черговий лікар

Дата: 28.11.2022 09:28

Відповідну інформацію повідомила директор Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Горьова.

– В укритті нашого медичного закладу вже завершується обладнання спеціальної кімнати для прийому пацієнтів черговим лікарем під час тривалих повітряних тривог. З понеділка, у разі виникнення такої ситуації, там вже буде проводитися прийом пацієнтів, – інформує Наталія Горьова.

Додамо, якщо у вас виникають додаткові питання в медичній установі працює безкоштовний телефонний номер 0800-218-424.