Психологічні поради та безкоштовні онлайн-лекції для вчителів тепер доступні в новому телеграм-каналі "Вчителі_інфо".

Дата: 28.11.2022 09:22

Діти, які сьогодні гостро відчувають увесь тягар війни, дуже потребують постійної емоційної підтримки свого вчителя. Але не треба забувати, що наразі українські вчителі теж перебувають у гострому стресовому стані. Саме тому на каналі "Вчителі_інфо"  надаватимуть навички психологічної самодопомоги та прийоми створення правильної атмосфери на онлайн та офлайн уроках.

Лектори проєкту  —  досвідчені практичні психологи, арт-терапевти, експерти з педагогічної психології.

Підписуйтесь на канал "Вчителі_інфо": https://t.me/teachers_info