УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ ВИСТАВЦІ «МИСТЕЦТВО ОРИГАМІ»

Дата: 14.11.2022 08:41

11 листопада у багатьох країнах світу відзначається День оригамі, свято, присвячене стародавньому мистецтву складання фігурок з паперу, яке прийшло з Японії. Оригамі для дітей – відмінний спосіб розвинути логічне та просторове мислення, стимулювати творчу активність шляхом активації розумових процесів.

Комунальним закладом «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» 11 листопада 2022 року у форматі Google Meet-конференції відбулося урочисте відкриття обласної виставки-конкурсу «Мистецтво оригамі». Програмою виставки передбачалось проведення відео майстер-класів. Участь у конкурсі взяла Тетяна Василівна Ніколаєва, керівник гуртка «Народна творчість»  КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» з майстер-класом «Голуб миру».

Також від комунального закладу позашкільної освіти громади у залах Черкаського обласного краєзнавчого музею представлено 6 робіт («Мистецтво оригамі»):

• у номінації «Друге життя старої книжки», роботи: «Про що говорять квіти…» та «Помолюсь за Україну»;
  • у номінації «Композиційне оригамі», роботи: «Антистрес» та «Руда хитрунка»;
  • у номінації «Сувеніри на основі оригамі», робота «З Україною в серці»;
  • у номінації «Вироби в техніці кірігамі», робота «Мелодія душі».

Виставка буде діяти до 1 грудня 2022 року.