ДБАТИ ПРО ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - ДБАТИ ПРО МАЙБУТНЄ

Дата: 11.11.2022 15:23

Зима 2022-2023 має всі шанси стати однією з найскладніших в історії Української держави. Окрім щоденних ракетних загроз на нас чекають і випробування в енергетичній сфері.

Щоб мінімізувати залежність від блакитного палива, яке є дорогим і ненадійним джерелом тепла, за ініціативи сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА та за підтримки депутатів громади, ще в середині поточного року було розроблено проєкти на переобладнання двох котелень закладів освіти з опалення газом на опалення твердим паливом.

Станом на 10 листопада, після проведення всіх необхідних процедур з визначення підрядної організації, одночасно розпочато роботи з капітальних ремонтів котелень Мартинівського та Таганчанського ліцеїв.

«Роботи з переобладнання котелень заплановано закінчити до кінця 2022 року. Поки що опалюємо газом закупленим на тендері. Тож школи були і будуть з теплом» - зазначив в коментарі Олександр ЯРЕМЕНКО.