ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ, ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

Дата: 04.11.2022 08:05

Цього тижня внутрішнь переміщеним особам Степанецької громади в черговий раз видано гуманітарну допомогу.

За зверненням сільського голови Олександра Яременка, Черкаською обласною військовою державною адміністрацією передано черговий транш допомоги (продукти харчування, засоби гігієни, одяг, дитячі товари та інші необхідні речі), які перевезені Степанецьким сільським комунальним підприємством «Благоустрій», до центру надання гуманітарної допомоги, що розміщений в селі Степанці.

З вказаної гуманітарного вантажу, волонтерами центру надання гуманітарної допомоги, сформовано 170 пакунків, які отримали родини внутрішньо переміщених осіб, що тимчасово проживають у нашій громаді.

Дорослі та діти вдячні за турботу і піклування!

Керівництво Степанецької ТГ висловлює щиру подяку усім волонтерам, які допомагають громаді у цей складний час. Своїми діями ви наближаєте нашу спільну перемогу!

Все буде Україна!