СТИМУЛЮЄМО РОЗУМНУ МОЛОДЬ – БУДУЄМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Дата: 21.10.2022 12:48

Керівництво Степанецької громади і надалі продовжує іти в напрямку успішного розвитку умов життя наших жителів.

Не дивлячись на те, що наразі наша держава воює з російським окупантом, Степанецька громада, рухається вперед, підтримуючи фронт та розвиваючи тил.

Окрім того, що багато зусиль іде на допомогу ЗСУ,  керівництво дбає і про безпеку та комфорт жителів всіх старостинських округів. В пріоритеті незмінно є піклування про нове покоління, його освіту і розвиток.

На останній сесії було прийнято рішення «Про внесення змін у комплексну програму розвитку освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки», яким затверджено грошові премії здобувачам освіти, які за результатами Національного мультипредметного тесту/ЗНО здобули найвищий бал:

200 балів з трьох предметів – 10 000 грн;

200 балів з двох предметів – 6 000 грн;

200 балів з одного предмета – 3 000 грн.

Для педагогічних працівників, які підготували переможців і призерів Всеукраїнських та обласних олімпіад, МАН, МАН-ЮНІОР, змагань, конкурсів, оглядів, НМТ, ЗНО виплачується винагорода  в розмірі 50% від грошової премії за кожного переможця чи призера.

Тож, є надія, що наші учні та педагоги отримали хороший стимул для вдосконалення своїх спільних результатів!