Опорний заклад Степанецької ТГ отримає 3 тис. доларів від ЮНІСЕФ

Дата: 11.10.2022 15:28

Комунальний заклад «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради обєднаної територіальної громади отримає 3 тисячі доларів від ЮНІСЕФ.

Про це йдеться в поставнові Кабміну від 13 вересня 2022 року №1112 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проєкту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/2023 навчального року».

Витратити кошти можна на:

• поточний ремонт будівель опорних закладів;
  • підготовку до опалювального сезону, зокрема ремонт та модернізацію котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального;
  • засоби для навчання, комп'ютерне та інше обладнання, зокрема програмне забезпечення, послуги з доступу до інтернету.